Asya Cupping

Günümüzde tıbbın insana bir makine gibi yaklaştığı ve neresi ağrıyorsa orasının tedavi edilmesi gerektiğini savunan bir dönem olmuştur.Günümüzde insan sağlığı için kullanılmaya başlanan ilaçlar, hastalıkların sebebi ve kökeninden uzaklaşarak tamamen sonuca yönelik oluşan şikâyetlerin bastırılması neticesinde, ne yazık ki kronik hastalıklarda sadece söz konusu şikâyetler geriletilebilmiş ancak şifa sağlanamaz hale gelinmiştir.

Modern tıbbın başarısı akut hastalıklarda tartışılamaz bir gerçektir. insanların bir ömür boyu avuç dolusu ilaç içirilmeye mahkum edilmesi kronik hastalıklarda tedavi değil ancak madde bağımlılığıdır. Günümüzde, özellikle şeker, depresyon,kalp-damar sistemi hastalıkları, migren gibi birçok kronik hastalığın inanılmaz şekilde artışı da bunun kanıtıdır.Tıbbın gelişmesi karşısında hastanelerin her geçen gün sayılarının artması gerçekten düşündürücü değil midir?İnsanlığın kadim tedavi metotları olan doğal tedavilerdünyada modern yöntemlerle harmanlanarak tekrar hastalıkların tedavisinde kullanılır hale gelmiştir.

Asya Cupping olarak, varis, migren, otoimmun hastalıklar, karaciğer hastalıkları, romatizmal sorunlar, göz hastalıkları, işitme sorunları, bel-boyun fıtıkları, kas hastalıkları, sinir sistemi ve bağışıklık sistemine bağlı tüm kronik hastalıkların tedavisinde,hacamat,bitkisel tedavi, manuel terapi, fitoterapi,kulak mum başta olmak üzere sadece doğal tedavi yöntemleriyle hasta tedavi eden bir ekibiz.